Obchodní podmínky

 1. Tyto obchodní podmínky stanoví závazná základní pravidla pro služby, které Vám poskytnu v oboru své podnikatelské činnosti, zejména při výuce angličtiny.
 2. Mé údaje jsou následující: Eva Zahálková, IČO: 68506023, sídlo: Šimáčkova 917/15, 170 00 Praha 7, telefonní číslo: +420 775 961 505, e-mail: ezahalkova@seznam.cz.
 3. Jsem držitelkou živnostenského oprávnění pro obor překladatelská a tlumočnická činnost a pro obor mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti.
 4. Záleží mi na kvalitě výuky, která není možná bez poctivého přístupu obou stran a pravidelnosti. Pro výuku si se mou dohodnete den a čas, který bude rezervován pouze pro Vás a Vaše studium. Na výběr máte pondělí až pátek od 8:00 hodin do 20:00 hodin.
 5. Za výuku zaplatíte dohodnutou časovou sazbu, kterou si předem odsouhlasíme. Časová sazba se liší dle náročnosti výuky. Platí se nejen za provedenou výuku, ale také za rezervaci mého času pro Vás a za mou připravenost k výuce v konkrétní den a čas.
 6. Výuku je třeba zaplatit na měsíc dopředu. To platí na začátku naší spolupráce i při jejím pokračování.
 7. Rezervace výuky a jejich změny je třeba provádět přes SMS na mé výše uvedené telefonní číslo. Na hlasové hovory většinou není čas kvůli probíhající výuce.
 8. Zrušení anebo jiné změny rezervace výuky je možné provést jen z vážných důvodů do 17:00 hodin předchozího dne. Na bezdůvodné nebo pozdější zrušení nebo jiné změny nemohu brát zřetel a budu Vám muset účtovat plnou cenu, jako by výuka proběhla, protože již nemám možnost rezervovaný čas využít pro jiného žáka.
 9. O zaplacenou a včas zrušenou výuku nepřijdete, pokud si ji budete ochotni nahradit. Náhradní výuku můžete absolvovat až do konce kalendářního roku, ve kterém jste za výuku zaplatili. Jestliže to nezvládnete, aniž máte opravdu vážný důvod (například dlouhodobá vážná nemoc), zaplacená cena se nevrací. Vážným důvodem není rozhodnutí osobního charakteru (například stěhování).
 10. Pokud nemůžete na výuku dorazit osobně, jsem připravena se Vám věnovat i po telefonu.
 11. Také já Vám mohu zrušit anebo změnit rezervaci výuky jen z vážných důvodů do 17:00 hodin
  předchozího dne. V případě pozdního zrušení Vám dlužím náhradní výuku zdarma.